Pliušinis meškinas – tai žaislas kurį dovanų norėtų gauti kiekvienas vaikas ir kiekviena mergina. O jei meškinas didelis – noras dar labiau sustiprėja. Tad koks turi būti pliušinis meškinas?

Jis visų pimra privalo būti gražus ir švelnus. Tada jis privalo būti minkštas. Šioje vietoje ir prasideda visas įdomumas. Tai priklauso nuo to, kuo meškinas užpildytas. Jei meškino pardavėjas teigia, kad meškinas užpildytas audinio atraižomis, sinteponu ar neaiškios kilmės vata – meškinas tikrai bus prastas. 

Toks meškinas bus ne tik didelis, bet ir sunkus. Didelis pliušinis meškinas privalo būti lengvas. Jei didelis meškinas bus sunkus – su juo žaidžiant paprasčiausiai suplyš arba tiesiog sukris ir pasidarys labiau pūkuotas maišas nei smagus žaislas.

dideli meskinai didelemeska didelis pliusinis meskinas

 

Ir kuo didesnis meškinams tuo svarbiau, kad jo kamšalas būtų tinkamas. Nes jei meškinas yra didesnis nei 160cm, su netinkamu kamšalu jis bus itin sunkus ir neteks savo prasmės, o mažiems vaikams bus netgi pavojingas, jei užvirstų. Net geru užpildu užpildytas meškinas 200cm meškinas sveras apie 7-9 kilogramus. O jei užpildas bus netinkamas, svoris gali viršyti ir 15 kilogramų.

Kitas žmonėms aktualus klausimas – pliušinio meškino priežiūra. Jei meškinas kokybiškas – priežiūros jam nereikia. Na, išskyrus išsitepimą iš išorės. O jį lengviausai išvalyti taip kaip minkštus baldus ar kilimą – plaunančiu dulių siurbliu ar tiesiog užsakant tokią paslaugą pas valymo paslaugas teikiančią įmonę.

dideli roziniai meskiai dideli violetiniai meskinai

Nuo užpildo priklauso ir meškino kaina. Natūralu, kad iš gerų medžiagų pagamintas meškinas bus brangesnis, o iš prastų medžiagų – pigesnis. Bet skirtumas bus ne daugiau kaip 30%, o meškino kokybė ir ilgaamžiškumas bus kelis kartus geresni. O vaikų ar mylimos merginos džiaugsmas – apskritai neišmatuojami. Tad visada sakome, kad geriau pirkti šiek tiek mažesnį, bet kokybišką, nei didžiulį, bet prastos kokybės meškiną.